Wyposażenie dla hoteli, sal konferencyjnych i weselnych, sklep internetowy


Zobacz podobne:

Tekstylia bankietowe
Krzesła do restauracji
Krzesła konferencyjne
Krzesła stalowe
Krzesła hotelowe
Meble bankietowe

W naszym serwisie znajdziesz wyposażenie dla hoteli, sal konferencyjnych i weselnych. Sklep internetowy Horeca oferuje wysokiej jakości stoły i krzesła oraz tekstylia bankietowe. Z nami wyposażysz każdy obiekt bankietowy.

Sztaplowane krzesła Horeca

Oferujemy bardzo praktyczne wyposażenie dla hoteli. Krzesła Horeca są wytrzymałe – metalowe ramy wytrzymają duży ciężar a tapicerka jest wykonana z materiału odpornego na ścieranie. Do tego krzesła można wygodnie sztaplować. W naszym sklepie internetowym zamówisz wyposażenie dla sal konferencyjnych i weselnych, które można łatwo złożyć i przechowywać na niewielkiej przestrzeni magazynowej. Krzesła są sztaplowane nawet po 18 sztuk.

Tanie stoły bankietowe

Nasza oferta to także stoły bankietowe wyposażone w wygodny mechanizm składania. Po złożeniu mebel ma grubość zaledwie 5,5 cm. Dzięki temu zmieścisz nawet 25 stołów na miejscu jednego rozłożonego mebla. To praktyczne wyposażenie dla hoteli, a także sal konferencyjnych i weselnych, które nie dysponują dużym magazynem

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.