Stoły bankietowe


Zobacz podobne:

Krzesła hotelowe
Krzesła bankietowe
Stoły restauracyjne
Tekstylia bankietowe
Pokrowce na krzesła
Stoły drewniane

Tanie składane stoły bankietowe to nasza specjalność. Jeśli chcesz wyposażyć salę weselną lub konferencyjną, lokal gastronomiczny albo hotel, wybierz meble Horeca. Oferujemy składane stoły bankietowe metalowe i drewniane. Każdy model został wyposażony w nasz autorski mechanizm, dzięki któremu stół może rozłożyć nawet jedna osoba. Mebel jest wygodny w obsłudze i bardzo stabilny po rozłożeniu. Dodatkowa blokada uniemożliwia samoczynne złożenie. Nie musisz się bać o komfort i bezpieczeństwo gości. Meble doskonale znoszą duże obciążenie dynamiczne.

Oferujemy rozkładane stoły bankietowe okrągłe i prostokątne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wachlarz modeli. Jesteśmy pewni, że łatwo wybierzesz meble dobrze dopasowane do Twoich potrzeb. Proponowane przez nas składane stoły bankietowe tanie, ale niska cena nie oznacza kompromisów jakościowych. Meble Horeca są wytrzymałe, wygodne i starannie wykończone. A jeśli chcesz, by zaprezentowały się jeszcze lepiej, zamów tekstylia bankietowe. Polecamy nasze obrusy, pokrowce i falbany.

Stół na bankiet

Tani składany stół bankietowy to nasza propozycja dla przedsiębiorców szukających praktycznych rozwiązań za nieduże pieniądze. Konkurencyjna cena produktów Horeca idzie w parze z wysoką jakością. Od lat dostarczamy meble obiektom bankietowym w całej Europie. Nasze stoły sprawdziły się już w setkach hoteli, restauracji i punktów zbiorowego żywienia. Oferujemy składany stół bankietowy metalowy lub drewniany bez mechanizmu składania. Stół rozkładany został wyposażony w metalową podstawę, a blat wykonano z wysokiej jakości laminowanej płyty wiórowej. Możesz wybrać barwę stołu spośród 120 kolorów. Proponujemy też wiele rozmiarów, a jeśli żadna propozycja nie przypadnie Ci do gustu, wykonamy meble na indywidualne zamówienie. Możesz zamówić okrągły składany stół bankietowy lub modele z prostokątnym blatem. W obu wypadkach mebel można szybko i wygodnie złożyć – bez użycia dużej siły. Sztaplowane meble bez problemu zmieścisz nawet w małym magazynie. Polecamy też nasze tekstylia bankietowe: obrusy, falbany i pokrowce dopasowane do oferowanych mebli.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.