Meble konferencyjne


Zobacz podobne:

Krzesła bankietowe
Tekstylia bankietowe
Stoły drewniane
Stoły restauracyjne
Obrusy bankietowe
Krzesła drewniane

Meble konferencyjne Horeca to wysoka jakość w niskiej cenie. Proponujemy krzesła i stoły, które zachwycą Cię funkcjonalnością, zauroczą designem i wzbudzą podziw niezwykłą wytrzymałością. Proponujemy meble konferencyjne drewniane oraz stalowe i aluminiowe. Znajdziesz u nas szeroki wachlarz stylów i kolorów. Bez problemu dopasujesz stoły i krzesła do charakteru wnętrza.

Tanie krzesła konferencyjne

Ważną częścią naszej oferty są krzesła konferencyjne, których cena nie nadwyręży budżetu Twojej firmy. Przy dużych zamówieniach oferujemy zniżki. Proponowane przez nas krzesła nie wymagają też dużej powierzchni magazynowej. Można je składować na niewielkiej powierzchni, gdyż dają się łatwo sztaplować – nawet po kilkanaście sztuk.

Składane stoły konferencyjne

Nasze meble konferencyjne to również składane stoły. W tym wypadku zmieścisz nawet 25 sztuk na przestrzeni, którą zająłby jeden klasyczny stół. Mechanizm jest łatwy w obsłudze, a po rozłożeniu zapewnia stabilność konstrukcji. Stoły mają blokadę przed samoczynnym składaniem.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.