Zalety krzeseł sztaplowanych

Bo tego właśnie od nich wymagamy. Ma być wygodnie i elegancko. Szczególnie wtedy, gdy korzystamy z nich podczas bankietów, czy innych imprez. Krzesła, które doskonale wpisują się w taką aranżację, znajdziemy w ofercie meblehoreca.pl firmy Mextra Group, czołowego dystrybutora mebli bankietowych na terenie Polski i Europy. Są to rozwiązania, które zostały zainspirowane znajomością problemów i oczekiwań, jakim czoła stawiamy podejmując się organizacji bankietu.

Krzesła sztaplowane

Krzesła sztaplowane ALICANTE to meble na miarę XXI wieku. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych pozwoliło stworzyć krzesła nadające wnętrzom klimatu i niezwykle wygodne w obsłudze. Sztaplowanie polega bowiem na układaniu krzeseł w stosie. Takie ułożenie umożliwia, w warunkach magazynowych, postawienie aż do 18 krzeseł jedno na drugim. Rozwiązanie to przekłada się na niezwykłą oszczędność miejsca. Wystarczy właściwie niewielka powierzchnia, aby wtedy, gdy nie są nam one potrzebne, przechować je do kolejnego użycia. Takiej możliwości nie dadzą nam krzesła drewniane, których sztaplować zwyczajnie się nie da.

Rozwiązania wpisane w charakter bankietu

Managerowie podejmujący się organizacji bankietów doskonale wiedzą, jak ważną cechą jest mobilność. Bo przecież każdy bankiet jest inny. Na każdym potrzebna jest inna liczba stołów i krzeseł, które różnie się ustawia. Jednocześnie nie do przyjęcia jest postawienie nieużywanych krzeseł gdzieś w kącie.

Bankiet to impreza o charakterze uroczystym i aranżacja wnętrza musi w niego doskonale się wpisywać. A dzięki funkcji sztaplowania z łatwością można zmagazynować nieużywaną w danej chwili ilość krzeseł. Ich stosunkowo niski ciężar, o wiele mniejszy niż w przypadku krzeseł drewnianych, przekłada się jednocześnie na komfort osób obsługujących salę. Sztaple bez problemu można przewozić nie tylko w miejsce magazynowania, ale też z jednej sali na drugą.

Aby było jeszcze wygodniej do krzeseł sztaplowanych można zakupić 2 rodzaje wózków do ich przewożenia: wózek „podjazdowy” oraz platformę do przewożenia. Podobnie, jak krzesła bankietowe, oba modele wózków to projekty Mextra Group, do której należy meblehoreca.pl.

I aby było bezpiecznie

Sztaplowane krzesła podczas układania w stosie narażone są na obicia, czy porysowania. Dla ich bezpieczeństwa i wyeliminowania ryzyka najdrobniejszych zniszczeń, firma Mextra Group zastosowała wykonane ze specjalnego tworzywa zabezpieczenia w postaci odbojników. Zamontowane na nogach krzeseł a także bocznej poprzeczce, tworzą pomiędzy kolejnymi sztukami swoisty dystans chroniący przed bezpośrednim kontaktem metalowych części. A dzięki specjalnej konstrukcji krzesła, która zapobiega „ugniataniu” tapicerek i one chronione są przed zniszczeniem.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.