Wygodne krzesła do sal konferencyjnych

Konferencje i spotkania służbowe muszą odbywać się w komfortowych warunkach, a największy wpływ na wygodę wszystkich uczestników mają miejsca siedzące. Jakie krzesła sprawią, że godziny spędzone na prezentacjach, szkoleniach i rozmowach biznesowych nie zakończą się bolącymi mięśniami i kręgosłupem? Innymi słowy: jakie krzesła będą najwygodniejsze dla uczestników?

Siedzisko z pianki poliuretanowej


Gdy priorytetem jest komfort, najlepiej sięgnąć po krzesła Alicante Originals, czyli krzesła konferencyjno-bankietowe z siedziskami z pianki poliuretanowej formowanej w wysokich temperaturach. To materiał, który zapewnia odpowiednią miękkość, a jednocześnie jest dość sprężysty, by zawsze wrócić do oryginalnego kształtu – nawet po wielu godzinach stałego nacisku o dużej sile. Zaletą takiego rozwiązania jest także to, że materiał pozostaje równie wygodny przez wiele lat. Pianka nie osiada na bokach, więc jej grubość na całej powierzchni pozostaje taka sama. Krzesła tego rodzaju polecamy zwłaszcza na długie spotkania. To właśnie wtedy sprężystość siedziska ma szczególne znaczenie.

W wielu przypadkach mogą sprawdzić się także krzesła konferencyjne typu ISO z siedziskiem i oparciem tapicerowanym, a także krzesła z oparciem i siedziskiem z tworzyw sztucznych lub drewna (sklejki bukowej). To dobry wybór, gdy szukasz kompromisu pomiędzy ceną a wygodą, wyposażając salę w dużą ilość krzeseł. W tym wypadku warto zwrócić szczególną uwagę na to, by oparcia i siedzenia były lekko profilowane. Taki kształt zagwarantuje wyższy komfort użytkownikom.

Fotele do sal konferencyjnych


Jeśli chcesz stworzyć salę o szczególnie wysokim standardzie, wybierz krzesła z miękkimi siedziskami, wyposażone w podłokietniki. W takich fotelach uczestnicy spotkania mogą wygodnie się rozsiąść, opierając ręce na bocznych poręczach. Dodatkową zaletą krzeseł o takiej konstrukcji jest ich design – wyglądają bardzo profesjonalnie.

W przypadku sal przeznaczonych wyłącznie pod szkolenia, polecamy krzesła z dodatkowym elementem – ruchomym pulpitem, na którym kursanci mogą wygodnie rozłożyć notatnik lub odłożyć telefon czy tablet.  Te funkcjonalności z pewnością zapewniają użytkownikom Polskie Krzesła Bankietowe Maestro.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.