Szlachetne krzesła drewniane

Produkcja każdego z nich wymaga nie tylko doskonałej znajomości właściwości drewna, ale też technik jego obróbki. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wykorzystaniu najnowszych technologii, a także zaangażowaniu swoich pracowników, firma dostarcza rozwiązania będące harmonią pomiędzy szlachetnością drewna a niezwykłą funkcjonalnością.

Konstrukcja, która nie zawiedzie

Rozumiejąc doskonale oczekiwania klientów, firma meblehoreca.pl przywiązuje ogromną wagę nie tylko do estetyki wykonania, ale także trwałości i niezawodności krzeseł. By je uzyskać, wykorzystuje trwałe łączenia elementów, co gwarantuje nie tylko stabilność, ale także odporność na obciążenie. Zastosowane dodatkowe belki wzmacniają natomiast stabilność i trwałość konstrukcji a profil oraz forma krzesła zostały tak zaprojektowane, aby sprostać warunkom ciężkiego użytkowania bankietowo restauracyjnego. Samo drewno zostało natomiast zabezpieczone ekologicznymi środkami.

Kontrukcja, która zapewni komfort użytkowania

Krzesła, które zostały zainspirowane pięknem drzemiącym w naturze, doskonale wpisują się w poczucie estetyki użytkowników. Ci jednak wymagają od nich czegoś więcej, komfortu, o który firma zadbała projektując specjalne wykończenia siedziska i oparcia a także dobierając optymalną ich wysokość .

Krzesło z drewna w każdym wnętrzu

Ofertę stanowi szeroka gama wybarwień oraz kolorów tapicerek, spośród których każdy wybierze te, które najpiękniej wpiszą się w jego własne poczucie estetyki. Równie szeroka jest paleta klasycznego i nowoczesnego wzornictwa, które charakter i klimat rożnych wnętrz podkreśli, dodając im nuty elegancji. Tak skonstruowana oferta jest odpowiedzią na potrzebę aranżacji wnętrz, zarówno dziennej, jak i wykreowanej na potrzeby różnych okazji.

Krzesła drewniane meblehoreca.pl będącej dystrybutorem MEXTRA GROUP to meble tylko i wyłącznie polskiej produkcji, które zainspirowane zostały szlachectwem drewna i zaprojektowane w najwyższym poczuciu estetyki.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.