Stoły sztaplowane - praktyczne rozwiązania dla gastronomii

Takie możliwości dają nam stoły sztaplowane. Sztaplowanie, czyli składanie stołów jeden na drugim w stosie to bardzo ważna cecha użytkowa, pozwalająca na szybką i łatwą zmianę układu sali. Jest to rozwiązanie idealnie sprawdzające się na przykład w sytuacjach, gdy salę przygotowaną pod śniadanie, chcemy szybko przekształcić w salę o układzie konferencyjnym.

Funkcjonalizm

Sztaplowanie możliwe jest dzięki zastosowaniu specjalnej składanej podstawy stołu, która po złożeniu jest zupełnie płaska. Stoły przystosowane do sztaplowania wyposażone zostały w specjalnie zaprojektowane elementy gumowe gwarantujące stabilizację podczas sztaplowania i zabezpieczające blaty przed zarysowaniem. Dzięki odpowiedniej konstrukcji możliwe jest sztaplowanie nawet do 30 sztuk ( stół H-500 ). Dla ułatwienia Mextra Group oferuje specjalne wózki umożliwiające łatwe i bezpieczne przewożenie stosów stołów pomiędzy odległymi częściami obiektów. Poza tym wózki o symbolu WS-1 doskonale sprawdzają się jako platforma do przechowywania stołów. Jest to rozwiązanie wychodzące naprzeciw oczekiwaniom klientów w zakresie oszczędnej organizacji miejsca przechowywania nieużywanych w danej chwili stołów.

Niezawodność i bezpieczeństwo

Mextra Group dbając o komfort klientów oferuje nie tylko rozwiązania funkcjonalne, ale też trwałe i w pełni bezpieczne. Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie całego zespołu firmy a także zastosowanie sprawdzonych rozwiązań technologicznych zaowocowało stworzeniem stołów, których stabilność i wytrzymałość wydają się być bezkonkurencyjne na rynku. I co równie ważne, sztaplowanie jest niezwykle proste i bezpieczne. Aby złożyć stoły, nie potrzebujemy właściwie żadnych narzędzi. Wyposażone są one w specjalny przycisk, który zwalnia blokadę mechanizmu składania, w trakcie obsługi stołów zapewniającą osobom je obsługującym pełne bezpieczeństwo.

MEXTRA GROUP to gwarancja jakości

Stoły sztaplowane firmy MEXTRA GROUP to gwarancja najwyższej jakości. 3-letni okres gwarancyjny a także realizacja setek projektów na potrzeby obiektów hotelowo-restauracyjnych w Polsce i Europie jest dowodem na to, że firma doskonale rozumie potrzeby swoich klientów i wychodzi im naprzeciw dostarczając trwałe i wytrzymałe rozwiązania. Wiedząc doskonale, że sekret dobrego składanego stołu sztaplowanego tkwi w konstrukcji jego podstawy, to właśnie wokół niej koncentruje kolejne projekty. A dzięki szerokiej gamie wymiarów i kolorów blatów, wpisuje się w oczekiwania różnych klientów, których satysfakcja i polecenie jest najpiękniejszą nagrodą a zarazem inspiracją do ciągłego ulepszania oferty.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.