Stoły i krzesła składane ? dlaczego warto na nie postawić?

Składane stoły i krzesła, które można sztaplować to znakomity wybór do sal konferencyjnych, lokali gastronomicznych i hoteli. Jakie są największe zalety mebli tego rodzaju? Dlaczego warto na nie postawić?

Dynamiczne zarządzanie przestrzenią


Najważniejszym plusem składanych mebli konferencyjnych, bankietowych i hotelowych jest możliwość bardzo elastycznego zarządzania przestrzenią. Możesz w każdej chwili zmodyfikować wystrój wnętrza tak, by dopasować je np. do potrzeb nadchodzącej imprezy.

Sztaplowane krzesła i stoły zajmują niewiele miejsca w magazynie, więc mogą w nim po prostu leżeć i „czekać” na okazję. Na niewielkiej przestrzeni zmieści się wiele mebli składanych. Zależnie od modelu, możliwe jest bezpieczne ustawienie sztapli obejmujących nawet 20 sztuk. W przypadku stołów dostępnych w naszych sklepach da się ustawić stosy z modeli różnego rodzaju, co w jeszcze większym stopniu ułatwia składowanie.

To bardzo wygodne rozwiązanie również w sytuacjach kryzysowych. Czasem plany odnośnie konferencji czy prezentacji zmieniają się dosłownie z godziny na godzinę. Mając spory zapas krzeseł i stołów w magazynie, bez problemu sprostasz takim wyzwaniom. Rozłożenie (jak i złożenie) dodatkowych mebli zajmuje dosłownie kilka sekund i nie wymaga użycia dużej siły, więc z czynnością tą poradzi sobie nawet niedoświadczony pracownik. Równie sprawnie dostawisz meble, jak i schowasz nadmiar stołów lub krzeseł. Transport będzie jeszcze łatwiejszy, gdy wykorzystasz wózek dostosowany do przewożenia sztapli.

Imprezy otwarte i reorganizacja pomieszczeń


W przypadku, gdy salę wypełniają głównie krzesła, często stosuje się też wygodne rozwiązanie polegające na ustawianiu stosów krzeseł w kącie pomieszczenia. Na imprezach o charakterze otwartym – gdy liczba gości jest większa niż planowana – każdy uczestnik może sam sprawnie zorganizować sobie miejsce siedzące.

Zalety składanych krzeseł i stołów docenią też osoby zarządzające wieloma pomieszczeniami. Sztaple mebli dają się znacznie łatwiej przenieść (a zwłaszcza przewieźć) pomiędzy salami. Gdy konieczne jest wyniesienie stołów z pomieszczenia, składany mebel jest znacznie poręczniejszy niż tradycyjny. Wystarczy złożyć podstawę i pokonanie drogi wiodącej przez drzwi nie będzie żadnym problemem. To samo dotyczy przenoszenia mebli pomiędzy piętrami. Składany model łatwiej znieść po schodach lub zmieścić do windy.

Perfekcyjna stabilność stołów składanych


Sztaplowane krzesła nie budzą wśród użytkowników obaw o funkcjonalność, za to pewne wątpliwości mogą pojawić się w przypadku stołów. Czy składana podstawa gwarantuje taką samą stabilność jak tradycyjny stół? W przypadku modeli dostępnych w naszym serwisie, odpowiedź na to pytanie jest jak najbardziej pozytywna. Nasze stoły składane zapewniają perfekcyjną sztywność podstawy po rozłożeniu. Na uzyskanie takiego efektu pozwoliło zastosowanie ramy stalowej o grubości 30 x 30 mm oraz dodatkowe zabezpieczenia blokujące dla ruchomych elementów. Bezpieczeństwo i żywotność mebla przez długie lata to również zasługa braku plastikowych części w mechanizmie składania – takie części szybko uległyby zużyciu.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.