Praktyczne zastosowania mebli bankietowych

Dlatego tu nie ma miejsca na niedociągnięcia. Rozwiązaniem, które doskonale wpisuje się w tak pojmowaną organizację bankietów jest firma MEXTRA GROUP, która oferuje doskonałej jakości meble bankietowe, wychodzące poza tradycyjny wymiar i będące rozwiązaniem nie tylko praktycznym, ale też niezwykle komfortowym i mobilnym.

MEXTRA GROUP oferuje zarówno krzesła, jak i stoły, które dopełniając się, tworzą kompleksowe rozwiązanie dla każdego bankietu. Ich zakup jest doskonałą inwestycją dla tych wszystkich, którzy chcieliby profesjonalnie zajmować się obsługą bankietów, na co dzień prowadząc na przykład tradycyjną działalność restauratorską. Bo stoły i krzesła MEXTRA GROUP posiadają opatentowany system składania, co umożliwia ich sztaplowanie. 18 krzeseł czy 20 stołów złożonych w jeden sztapel to rozwiązanie idealne wszędzie tam, gdzie liczy się oszczędność miejsca. Sztaple można bowiem bez problemu przechowywać w dowolnym miejscu i gdy będą potrzebne szybko przynieść i rozstawić. A dzięki możliwości przewożenia na specjalnych wózkach, jest jeszcze bardziej komfortowo, sprawnie i mobilnie.

Czemu MEXTRA GROUP? Bo oprócz swej mobilności i opcji sztaplowania, mają to, czego od mebli bankietowych się wymaga. Przede wszystkim są bardzo wytrzymałe, co w przypadku dużego obciążenia, na jakie podczas bankietu stoły czy krzesła są narażone, wydaje się wręcz kluczowe. Za ich wytrzymałość odpowiada konstrukcja oraz wysokiej jakości surowce wykorzystywane w produkcji. Po drugie, meble są niezwykle bezpieczne. Jeśli chodzi o stoły, tu dodatkowo zastosowane zostało specjalne zabezpieczenie przed samoczynnym złożeniem. Nie ma też możliwości, aby podczas składania przycięły one komuś palce. No i są niezwykle komfortowe, nie tylko w obsłudze, ale też w trakcie użytkowania.

Niska waga, mobilność, bezpieczeństwo, komfort to wszystko wplata się w misję, jaką każdego dnia MEXTRA GROUP wypełnia produkując swoje meble. Są one odpowiedzią na potrzeby tych wszystkich, dla których liczy się nie tylko komfort użytkownika, ale też praktyczne ich zastosowanie właśnie wtedy, gdy są potrzebne.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.