O systemie składania stołów konferencyjnych

A już na pewno niewiele zrobimy stając przed wyzwaniem, jakim jest organizacja konferencji, bankietu czy innej imprezy.

Wychodząc naprzeciw firmom na co dzień zajmującym się taką organizacją, MEXTRA GROUP oferuje wysokiej klasy stoły konferencyjne z opatentowanym systemem składania.  Dzięki zabezpieczeniu przed samoczynnym złożeniem i podwyższonej stabilności, stoły zapewniają komfort osobom, które przy nich zasiadają. Ci, którzy zajmują się ich przygotowaniem cenią w nich natomiast niezwykłą lekkość, która przekłada się na proste, szybkie i niewymagające wysiłku składanie i rozkładanie. Dopełnieniem tych zalet staje się metalowa konstrukcja pozbawiona plastikowych elementów, która gwarantuje długie życie stołu i pełną satysfakcję z jego użytkowania przez długie lata.

MEXTRA GROUP jako producent wysokiej klasy stołów bankietowych i konferencyjnych jest solidnym partnerem, pomagającym organizować imprezy na najwyższym poziomie. Wszędzie tam, gdzie jego krzesła wypełniają przestrzenie, wnętrze nabiera niebanalnego, wyrazu. Chcąc wychodzić naprzeciw oczekiwaniom różnych gustów i poczucia estetyki klienta, swoje stoły oferuje w 6 modelach i we wszystkich wymiarach. Szeroka paleta kolorów blatu sprawia natomiast, że wpisują się one doskonale w aranżację każdego wnętrza.

Dbając o najwyższą jakość oferowanych stołów MEXTRA GROUP poddaje je testom wytrzymałościowym w Zakładzie Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego. Atest REMODEX jest gwarancją wytrzymałości i świadczy o poczuciu odpowiedzialności, jakie MEXTRA GROUP za bezpieczeństwo użytkowników bierze na swoje barki.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.