Na co zwracać uwagę przy wyborze stołu bankietowego?

Te rozwiązania pozwalają nam wybierać pomiędzy tym, co naprawdę warte naszej uwagi a tym, co tylko z pozoru na nią zasługuje. Dziś na rynku możemy spotkać wiele konstrukcji stołów bankietowych. Każdy z producentów wykorzystując narzędzia reklamowe skutecznie potrafi przyciągnąć naszą uwagę. Rzecz w tym, aby pozostać czujnym i nie dać zwieść się pięknie i misternie utkanym słowom, lecz zwrócić uwagę na to, co tak naprawdę jest ważne.

Konstrukcja stelaża

Stelaż jest fundamentem każdego projektu. To od niego zależy w dużej mierze bezpieczeństwo użytkowania i wytrzymałość. Dlatego MEXTRA GROUP w swoich stołach wykorzystuje mocny stalowy profil w wymiarach 30x30mm. Gwarantuje on, że elementy konstrukcji nie ulegną połamaniu, czy wygięciu. Stanowcze „NIE” firma mówi też wszelkiego rodzaju elementom plastikowym, czy gumowym w podstawie. Jeśli ma być stabilnie i trwale, nie może być miejsca na kompromisy, jeśli chodzi o jakość wykorzystywanych elementów. Stoły MEXTRA GROUP wykonane są wyłącznie z wytrzymałego metalu, gwarantującego bezkonkurencyjną trwałość. Niezwykle ciekawym, a zarazem funkcjonalnym rozwiązaniem jest tu zastosowanie podstawy stołu na bazie ramy. Dzięki temu udało się uzyskać system samonośny, którego podstawa może stać samodzielnie.

Blat stołu

MEXTRA GROUP dbając o najwyższą jakość, swoją ofertę rozwija w oparciu o wieloletnie testy oraz opinie klientów. Według nich wymaganiom bankietów najlepiej potrafią sprostać blaty o grubości 18 mm, wykonane z laminowanej płyty wiórowej. I tu po raz kolejny musimy wykazać się czujnością, gdyż nie każda płyta dostępna na polskim rynku potrafi sprostać oczekiwaniom klientów. A jaka potrafi? Ta, wykonana z trwałego laminatu nie tracącego koloru, czy struktury. Taką jakość zapewnią blaty firmy KRONOPOL, które należą do najlepszych płyt laminowanych dostępnych w ponad 100 kolorach.

Odpowiednio dobrane blaty oklejane są następnie listwą PCV lub ABS o grubości od 0,5 do 2 mm. Czołowy polski producent MEXTRA GROUP stosuje najlepsze obrzeża o grubości 2,0 mm. Dzięki temu nadaje swoim stołom odpowiednią trwałość wykończenia oraz wysokie walory estetyczne. Firma uzyskuje doskonałe efekty obróbki dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn sterowanych komputerowo, które zapewniają niezwykłą dokładność i trwałość każdego detalu. Znajdująca się na obrzeżach blatu okleina PCV łączona jest za pomocą kleju i wysokiej temperatury. Metoda ta, poza trwałością, gwarantuje także szczelność połączenia, co przekłada się na ochronę wnętrza płyty przed wilgocią, której ona nie znosi zbyt dobrze.

MEXTRA GROUP to oferta blatów w różnych wymiarach i kształtach. Firma zaspokaja w ten sposób nie tylko oczekiwania klienta pod kątem jakości stołów, ale także pod kątem ich poczucia estetyki. Wpisuje się w potrzeby i gusta, które przecież bywają takie różne.

I jeszcze kilka ważnych wskazówek

Wybierając stoły bankietowe warto zwrócić uwagę na posiadane atesty wytrzymałościowe. Dobre stoły to nie takie, które „powinny”, ale takie, które „są” wytrzymałe. Stoły bankietowe i stoły konferencyjne MEXTRA GROUP posiadają atest wytrzymałości Remodex. Jest to specjalistyczny Atest wydawany produktom meblarskim o najwyższej jakości. Uzyskanie atestu wymaga przejścia wielu testów, w tym wytrzymałości pod znacznym obciążeniem. Pewna najwyższej jakości swych produktów, firma MEXTRA GROUP udziela na wszystkie swoje stoły 3 letniej gwarancji. A zaufanie, jakim cieszy się wśród jest niewątpliwie dowodem, że jakość ta osiągnęła najwyższy poziom.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.