Krzesła bankietowe - praktyczne rozwiązania dla branży eventowej

Dlatego podczas ich organizacji nie ma miejsca na niedociągnięcia. Nie ważny jaki jest ich cel, czy jest to integracja, motywacja, czy propagowanie jakiejś idei, jedno jest pewne- nawet najlepszy pomysł potrzebuje odpowiedniego zaplecza. I takie zaplecze znajdziemy dziś w ofercie firmy Mextra Group.

Niezniszczalne krzesła

Tak o krzesłach Mextra Group mówią klienci, którzy poddali je intensywnemu użytkowaniu. Ta „niezniszczalność” jest efektem zastosowania specjalnych elementów wzmacniających konstrukcję, które czynią krzesła trwalszymi nawet od znacznie droższych krzeseł drewnianych.

Najpopularniejszą linią krzeseł bankietowych jest linia STANDARD dostępna w ośmiu uniwersalnych modelach. Co ją wyróżnia? Wykonanie z bardzo mocnego i lekkiego stopu stali o dużej wytrzymałości mechanicznej. I niezwykła estetyka, która nie ulega zatarciu pomimo upływu lat. A to za sprawą siedziska wykonanego ze sprężystej pianki poliuretanowej, która nie osiada, sprawiając, że nawet po kilku latach krzesła wyglądają niezwykle elegancko, czego nie możemy oczekiwać od zwykłych krzeseł. Zabezpieczona została także rama krzeseł, którą dodatkowo trzykrotnie pomalowano.

Krzesła wygodne

Mextra Group to firma, której krzesła to najwyższa jakość i komfort. Wykonana z metalu rama i niezwykle stabilna konstrukcja sprawiają, że stają się wieloletnią inwestycją. Wygodne siedzisko i oparcie obszyte tapicerką przekładają się natomiast na komfort ich użytkowników. O komforcie mogą mówić także osoby zajmujące się ich ustawianiem i składaniem. Krzesła można bowiem w łatwy sposób sztaplować, składając aż do 18 sztuk w jednym słupku. Poza tym dzięki temu, że są lekkie a firma przygotowała dla swoich klientów specjalne wózki, nie sprawiają problemów przy przenoszeniu.

Atest wytrzymałości

Krzesła Mextra Group posiadają atest wytrzymałości REMODEX i udzielana jest na nie trzyletnia gwarancja. Dzięki stałej dostępności linii STANDARD, zamówienia realizowane są priorytetowo. Nad ich dowozem czuwa zespół przeszkolonych kierowców, którzy każdego dnia dbając o najwyższy poziom bezpieczeństwa towaru, dowożą go pod wskazany adres.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.