Krzesła aluminiowe, stalowe czy plastikowe? Jakie wybrać do jakich rozwiązań?

Właściciele obiektów konferencyjnych oraz hotelowo-gastronomicznych mogą wybierać wśród wielu modeli krzeseł różniących się tak designem, jak i materiałami wykorzystanymi do produkcji. Wśród najchętniej kupowanych znajdują się krzesła aluminiowe, stalowe oraz plastikowe. Które z nich sprawdzą się najlepiej w Twoim przypadku?

Cateringowe krzesła plastikowe na masowe imprezy


Na pojedynczych, dużych eventach, zarówno od strony estetycznej, jak i praktycznej w pełni wystarczającym rozwiązaniem są niedrogie modele składające się metalowego stelaża i siedziska z tworzyw sztucznych. To krzesła, które dają się szczególnie łatwo czyścić, a do tego zajmują niewiele miejsca w magazynie (można je składać). Są też stosunkowo lekkie, więc ich przenoszenie przez obsługę imprezy lub samych gości nie sprawia żadnych problemów. Z tych powodów krzesła z plastikowym siedziskiem sprawdzają się również podczas organizacji sporadycznych szkoleń i spotkań firmowych, które nie mają uroczystego charakteru. Niska cena takich modeli jest szczególnie dużą zaletą na dużych imprezach. Dzięki niej nawet w przypadku zniszczenia kilku krzeseł przez niesfornych gości straty nie będą wysokie.

Krzesła tapicerowane i fotele na metalowym stelażu


Jeśli jednak szukasz stałego wyposażenia sali konferencyjnej lub restauracyjnej, lepszym wyborem będą krzesła z siedziskiem tapicerowanym. Modele z takim pokryciem są bardziej reprezentacyjne od najprostszych wersji plastikowych.
Szczególnie eleganckim rozwiązaniem są krzesła do własnej konfiguracji. Polecamy zwłaszcza modele krzeseł bankietowych Maestro na stalowym lub aluminiowym stelażu wyposażone w podłokietniki. Takie krzesła mogą świetnie sprawdzić się zarówno jako wyposażenie biura, jak i miejsca siedzące na sali weselnej, podczas ważnej konferencji czy w restauracji. Estetyką dorównują one krzesłom drewnianym, a jednocześnie oferują wyższą odporność na uszkodzenia. Zapraszamy skonfigurowania własnego modelu na www.c.mextra.pl. W ofercie MebleHORECA.pl znajdziesz krzesła z ramami malowanymi trójwarstwowo – taka technologia zapewnia bardzo wysoką wytrzymałość lakieru. Nie musisz się więc martwić, że elegancki fotel szybko straci urok w wyniku obić czy zarysowań. Krzesła tapicerowane na metalowych stelażach polecamy także do restauracji i pubów w stylu industrialnym. Wyraźnie zaznaczony stelaż ze stali znakomicie komponuje się z modną stylistyką loftu.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.