Tekstylia bankietowe


Zobacz podobne:

Krzesła drewniane
Meble do hotelu
Krzesła hotelowe
Krzesła stalowe
Stoły bankietowe
Mapa witryny

Tekstylia bankietowe w ofercie Horeca to obrusy, sukienki na krzesła i pokrowce z najlepszych gatunkowo materiałów. Proponujemy szeroki wachlarz rozmiarów i fasonów oraz dwa eleganckie kolory – biały i ecru. Zamówisz u nas tekstylia hotelowe, weselne i restauracyjne. W serwisie znajdziesz eleganckie dodatki, które można wykorzystać we wszystkich rodzajach obiektów bankietowo-konferencyjnych.

Pokrowce na krzesła i stoły

Horeca to pokrowce na krzesła i stoły. Oferujemy plamoodporne tekstylia bankietowe, które znakomicie sprawdzają się podczas imprez. Łatwo je wyczyścić i wyprasować. Dzięki temu zawsze zaproponujesz klientom schludne, elegancko wystrojone wnętrze. Proponujemy m.in. elastyczne pokrowce, które łatwo założyć na mebel – same dostosują się do kształtu stołu lub krzesła.

Tanie tekstylia hotelowe

Nasze tekstylia bankietowe to dobra oferta również dla małych hoteli. Cena proponowanych produktów jest niska, bo sami szyjemy obrusy i pokrowce. Oferujemy najlepszy stosunek ceny do jakości.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.