Stoły sztaplowane


Zobacz podobne:

Krzesła do restauracji
Krzesła bankietowe
Krzesła do gastronomii
Stoły do gastronomii
Stoły drewniane
Mapa witryny

Oferujemy stoły sztaplowane, które możesz układać w stosy liczące nawet 25 sztuk. Łatwo zmieścisz dużą ilość mebli w magazynie i przetransportujesz stoły za pomocą wózka. Po złożeniu podstawy mebel ma grubość 5,5 cm.

Bezpieczny mechanizm składania

Stoły sztaplowane zostały wyposażone w zabezpieczenia, dzięki którym nie składają się samoistnie nawet pod dużym ciężarem. Podstawa jest też bardzo stabilna. Z konstrukcji usunęliśmy elementy plastikowe, które szybko ulegają zużyciu. Dzięki temu stół wytrzyma wiele lat, nawet jeśli będzie często składany i rozkładany. Każdy stół można łatwo obsłużyć bez użycia dużej siły. Stoły sztaplowane Horeca objęte są trzyletnią gwarancją.

Tanie stoły składane

Nasze stoły są wygodne, praktyczne, a do tego tanie. Cena z pewnością nie zniechęci Cię do zakupu. Oferujemy kilka rodzajów blatów i różne modele podstawy. Łatwo znajdziesz model, który odpowiada Twoim oczekiwaniom i mieści się w budżecie. Możesz też wybierać spośród 120 kolorów płyty laminowanej, więc bez problemu dobierzesz barwę mebla do wystroju wnętrza.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.