Stoły restauracyjne


Zobacz podobne:

Krzesła aluminiowe
Krzesła stalowe
Krzesła drewniane
Meble bankietowe
Krzesła ISO
Obrusy bankietowe

W ofercie Horeca znajdziesz stoły restauracyjne, które różnią się wielkością i kształtem blatu oraz konstrukcją podstawy. Proponujemy stoły do restauracji okrągłe, kwadratowe oraz prostokątne, a także niewielkie stoliki koktajlowe. Możesz wybrać model z klasyczną podstawą zawierającą cztery nogi lub stół z nogą przesuniętą do środka. To ostatnie rozwiązanie jest szczególnie wygodne, gdy chcesz usadowić gości przy złączonych stołach – klienci nie będą zawadzali nogami o podstawę stołu.

Wytrzymałe stoły restauracyjne

Składane stoły do restauracji w ofercie Horeca to nie tylko niska cena, ale też wysoka wytrzymałość. Proponujemy produkty wykonane ze stalowej podstawy i laminowanego blatu. Rama nie zawiera elementów plastikowych i jest zabezpieczona lakierem proszkowym.

Tanie stoły restauracyjne

Horeca oferuje stoły restauracyjne składane. Każdy model można zredukować do grubości 5,5 cm. System składania jest łatwy w obsłudze, a samonośna konstrukcja gwarantuje wysoką stabilność. Dla większej wygody możesz zamówić także wózki do przewożenia stołów – łatwo przetransportujesz sztaple nawet po 20 sztuk.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.