Stoły konferencyjne


Zobacz podobne:

Krzesła do restauracji
Krzesła hotelowe
Meble do hotelu
Krzesła weselne
Krzesła do gastronomii
Stoły drewniane

Sklep internetowy Horeca to stoły konferencyjne składane w wielu praktycznych wariantach. Możesz wybrać modele o standardowym układzie nóg lub stoły z nogą przesuniętą do środka. Proponujemy różne kształty i rozmiary blatów. Z łatwością dopasujesz mebel do układu sali i potrzeb Twoich gości.

Proponowane przez nas stoły konferencyjne składane to wygoda dla Twoich klientów oraz możliwość szybkiego obsłużenia sali. Bez problemu zorganizujesz dodatkowe miejsca. Stoły można szybko składać i rozkładać. Dają się też wygodnie przewozić za pomocą wózka. Z obsługą wielu stołów poradzi sobie nawet jeden pracownik.

Nasz propozycja to rozwiązanie dla przedsiębiorców, dla których liczy się również atrakcyjna cena. Stoły konferencyjne składane w sklepie internetowym Horeca nie obciążą Twojego budżetu i będą Ci służyć przez wiele lat. Zastosowaliśmy specjalne wzmocnienia i usunęliśmy plastikowe elementy. Dzięki temu wszystkie proponowane modele zasłużyły na atest wytrzymałości. Na potwierdzenie dajemy trzyletnią gwarancję.

Stoły do sal konferencyjnych

W serwisie Horeca zamówisz wygodny stół konferencyjnych składany z nogą przesuniętą do środka. Przy stole może zasiąść duża liczba gości – nogi stołu nie będą nikomu przeszkadzać. A jeśli wolisz klasyczne rozwiązania, nasz sklep internetowy proponuje modele czteronożne. W obu wypadkach mebel można wygodnie złożyć i sztaplować. Stół konferencyjny składany ma atest wytrzymałości i jest łatwy w użyciu. Nie trzeba dużego wysiłku ani wprawy, żeby szybko złożyć lub rozłożyć mebel. Mechanizm ma dodatkowe zabezpieczenia, dzięki którym stół nie złoży się samoczynnie i zachowa stabilność nawet pod dużym obciążeniem dynamicznym. Cena naszych stołów jest niska, bo od lat korzystamy z tych samych, sprawdzonych rozwiązań. Blat jest wykonany z laminowanej płyty wiórowej marki Kronopol, a podstawa to samonośna stalowa konstrukcja. Każdy produkt, który znajdziesz w naszym sklepie internetowym jest starannie wykończony. Do produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny i sterowanie komputerowe. Oferujemy trzyletnią gwarancję.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.