Krzesła stalowe


Zobacz podobne:

Pokrowce na krzesła
Krzesła ISO
Krzesła weselne
Stoły do gastronomii
Krzesła hotelowe
Stoły restauracyjne

Marka Horeca to krzesła stalowe w niskiej cenie. Nasze meble są chętnie kupowane przez hotelarzy, restauratorów i właścicieli obiektów bankietowych. Krzesła stalowe Horeca można spotkać w placówkach bankietowo-konferencyjnych w całej Europie. Każdy nasz mebel to dowód, że atrakcyjna cena nie musi oznaczać kompromisów jakościowych. Dostarczamy tanie meble, które są wytrzymałe, wygodne i niezwykle funkcjonalne.

Wytrzymałe krzesła stalowe

Proponowane przez nas krzesła są dobrze zabezpieczone przez otarciami, obiciami i zarysowaniami. Rama została pokryta warstwą lakieru ochronnego – dzięki temu krzesło zachowa dobry wygląd na długo. Dodatkowo proponujemy trzyletnią gwarancję na każde krzesło.

Szybka i pewna dostawa

Jeśli zamówisz krzesła stalowe dziś, możesz je otrzymać już jutro. Produkty, które znajdują się na stanie magazynowym jesteśmy w stanie dostarczyć nawet w ciągu 24 godzin. Nie korzystamy z pomocy firm kurierskich – sami dowozimy meble do klienta. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz towar w idealnym stanie.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.