Krzesła restauracyjne


Zobacz podobne:

Stoły do gastronomii
Krzesła drewniane
Stoły restauracyjne
Wyposażenie dla hoteli
Krzesła stalowe
Meble bankietowe

Nasze tanie krzesła restauracyjne polecamy osobom, które uważają, że atrakcyjna cena nie musi oznaczać niskiej jakości. W ofercie Horeca znajdziesz krzesła do restauracji, które są tanie, wytrzymałe i znakomicie się prezentują.

Drewniane krzesła restauracyjne

Proponujemy wysokiej jakości krzesła do restauracji z drewna bukowego. Konstrukcja mebli jest wykonana metodą klejenia wielowypustów, a drewno zostało poddane specjalistycznej obróbce. Dzięki temu otrzymasz tanie krzesła restauracyjne, które zachowają sztywność na wiele lat. Meble są dodatkowo zaimpregnowane ekologiczną bejcą i lakierowane.

Aluminiowe krzesła bankietowe

Horeca to także bogata oferta krzeseł bankietowych z metalu i aluminium. Oferujemy tanie krzesła restauracyjne, które są lekkie i bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Doskonale znoszą duże ciężary. Wszystkie modele zostały wyposażone w tapicerkę z trudno ścieralnych materiałów. Krzesła aluminiowe i stalowe można łatwo czyścić i magazynować. Towar dostarczamy nawet w 24 godziny.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.