Krzesła iso


Zobacz podobne:

Krzesła bankietowe
Stoły bankietowe
Tekstylia bankietowe
Meble konferencyjne
Krzesła konferencyjne
Pokrowce na krzesła

W ofercie Horeca znajdziesz krzesła ISO, które sprawdzą się podczas konferencji i imprezy firmowej. Nasze meble to doskonały wybór także dla restauracji, sali weselnej, hotelu i wszystkich obiektów bankietowych. Krzesła ISO dystrybuowane przez Horeca to połączenie wysokiej funkcjonalności z solidnym wykonaniem. Dodatkową zaletą naszej propozycji jest niska cena. Producent krzeseł zadbał o to, by trwałość i komfort użytkowania nie oznaczały wysokich kosztów.

Tanie krzesła sztaplowane

Jednym z największych plusów oferowanych przez nas krzeseł jest możliwość wygodnego sztaplowania. Możesz ułożyć stos składający się aż z 12 sztuk. W ten sposób bez problemu zmieścisz dużą liczbę mebli w magazynie i łatwo przetransportujesz miejsca siedzące na salę. W ofercie Horeca znajdziesz także stoły sztaplowane.

Wytrzymałe meble konferencyjne

Producent krzeseł ISO wyposażył każdy model w solidną ramę metalową, która zachowa dobry wygląd na długo. Tapicerka jest wykonana z materiału trudnościeralnego. Do krzeseł dodatkowo polecamy podłokietniki i pulpity, dzięki którym mebel będzie jeszcze bardziej funkcjonalny.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.