Krzesła hotelowe


Zobacz podobne:

Mapa witryny
Stoły biesiadne
Krzesła aluminiowe
Krzesła do restauracji
Meble do hotelu
Krzesła weselne

Potrzebujesz dużej ilości krzeseł do hotelu? Postaw na krzesła hotelowe marki Horeca. Nasza oferta to połączenie atrakcyjnej ceny i wysokiej jakości. Proponujemy meble, które sprawdziły się w już w obiektach hotelowych, konferencyjnych i gastronomicznych w całej Polsce i Europie.

Sztaplowane krzesła hotelowe

Jeśli cenisz praktyczne rozwiązania, docenisz krzesła hotelowe Horeca za możliwość wygodnego sztaplowania. Konstrukcja krzeseł została tak przygotowana, żeby dało się ułożyć stos składający się aż z 18 sztuk. To oznacza, że łatwo zmieścisz wiele krzeseł do hotelu w niewielkim magazynie. Dodatkowo proponujemy wózek do przewożenia sztapli, dzięki któremu szybko przetransportujesz dużą liczbę miejsc siedzących i łatwo wyposażysz salę.

Tanie meble Horeca

Meble Horeca są wygodne i wytrzymałe, a do tego ich cena nie jest wygórowana. Nasza oferta jest odpowiednia zarówno dla dużych hoteli, jak i dla niewielkich obiektów z napiętym budżetem. Zamówienia realizujemy z wykorzystaniem własnej floty samochodowej – masz pewność, że towar dojedzie na czas i w nienaruszonym stanie.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.