Krzesła hotelowe


Zobacz podobne:

Obrusy bankietowe
Tekstylia bankietowe
meble-bankietowe
Wyposażenie dla hoteli
Krzesła weselne
Stoły restauracyjne

Potrzebujesz dużej ilości krzeseł do hotelu? Postaw na krzesła hotelowe marki Horeca. Nasza oferta to połączenie atrakcyjnej ceny i wysokiej jakości. Proponujemy meble, które sprawdziły się w już w obiektach hotelowych, konferencyjnych i gastronomicznych w całej Polsce i Europie.

Sztaplowane krzesła hotelowe

Jeśli cenisz praktyczne rozwiązania, docenisz krzesła hotelowe Horeca za możliwość wygodnego sztaplowania. Konstrukcja krzeseł została tak przygotowana, żeby dało się ułożyć stos składający się aż z 18 sztuk. To oznacza, że łatwo zmieścisz wiele krzeseł do hotelu w niewielkim magazynie. Dodatkowo proponujemy wózek do przewożenia sztapli, dzięki któremu szybko przetransportujesz dużą liczbę miejsc siedzących i łatwo wyposażysz salę.

Tanie meble Horeca

Meble Horeca są wygodne i wytrzymałe, a do tego ich cena nie jest wygórowana. Nasza oferta jest odpowiednia zarówno dla dużych hoteli, jak i dla niewielkich obiektów z napiętym budżetem. Zamówienia realizujemy z wykorzystaniem własnej floty samochodowej – masz pewność, że towar dojedzie na czas i w nienaruszonym stanie.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.