Krzesła drewniane, cena


Zobacz podobne:

Wyposażenie dla hoteli
Obrusy bankietowe
Krzesła do gastronomii
Stoły bankietowe
Stoły konferencyjne
Stoły sztaplowane

Piękne, wygodne i wytrzymałe – tak można w skrócie opisać krzesła drewniane bankietowe w ofercie Horeca. Proponujemy modele wykonane z drewna bukowego. W produkcji zastosowano metodę klejenia wielowypustów. Krzesło na długo zachowa sztywność i stabilność.

Krzesła drewniane bankietowe w ofercie Horeca to także niska cena. Przez wiele lat obecności na rynku dopracowaliśmy konstrukcję i metody produkcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć produkt najwyższej klasy za niewielkie pieniądze. U nas rozsądna cena idzie w parze z starannym wykończeniem, doskonałym komfortem użytkowania i wysoką odpornością.

Do plusów trzeba zaliczyć także solidną tapicerkę. Korzystamy z materiałów wysoce odpornych na ścieranie. Dzięki temu krzesło zachowuje estetyczny wygląd jeszcze długo po okresie gwarancji. Tapicerkę można też łatwo czyścić. W ofercie Horeca znajdziesz krzesła drewniane bankietowe w szerokim wachlarzu stylów i kolorów. Możesz postawić na stonowane, eleganckie modele lub mniej formalne rozwiązania.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.