Krzesła aluminiowe


Zobacz podobne:

Stoły sztaplowane
Meble do hotelu
Mapa witryny
Krzesła do restauracji
Krzesła stalowe
Krzesła ISO

Krzesła aluminiowe Horeca to gwarancja wytrzymałości. Wysokiej klasy rama została dodatkowo pokryta lakierem antyobiciowym. Możesz być pewien, że krzesło zachowa dobry wygląd na długie lata. Nasze krzesła aluminiowe są odporne na zarysowania i uderzenia, a siedzisko nie ulega odkształceniom. Poduszka została wypełniona gęstą pianką, która zawsze wraca do pierwotnego kształtu – nie zaszkodzi jej nawet duży ciężar.

Krzesła aluminiowe - cena

Oprócz wytrzymałości, miło zaskoczy Cię także cena naszych mebli. Uważamy, że nie trzeba wydawać fortuny, by wyposażyć hotel, restaurację lub salę konferencyjną w meble wysokiej jakości. Nasze krzesła aluminiowe są na to najlepszym dowodem. Proponujemy najlepszy stosunek cena/jakość na rynku.

Sztaplowane krzesła bankietowe

Krzesła Horeca są bardzo wygodnym rozwiązaniem – nie tylko dla gości, ale również dla właścicieli obiektów hotelarskich i restauracyjnych. Krzesła dają się łatwo sztaplować. To oznacza, że łatwo zmieścisz je w magazynie i szybko przetransportujesz na salę za pomocą wózka.

zamknij

Ta strona używa cookies (ciasteczka).

Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych, oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników.